USŁUGI DORADCZE

Konsultanci KCC doradzają klientom instytucjonalnym
i indywidualnym w zakresie zarządzania. Specjalizujemy się w realizacji projektów dotyczących podwyższania efektywności procesów organizacyjnych, kwestiach komunikacji w firmie, przywództwa oraz zarządzania strategicznego. Naszym celem jest zapewnienie usługi wysokiej jakości, która zaowocuje trwałą poprawą efektywności działań zarówno organizacji, jak i pracowników oraz kadry zarządzającej.

COACHING

Coaching jest efektywnym narzędziem wspomagającym rozwój osobisty i zawodowy. Koncentruje się na indywidualnych możliwościach i zasobach danej osoby, kładąc nacisk na ich ulepszanie oraz poszerzanie, co w konsekwencji umożliwia efektywniejsze działanie. Coach wspiera swojego klienta w lepszym zrozumieniu własnych umiejętności i ewentualnych ograniczeń, w wyniku czego następuje wzrost samoświadomości, pewności podejmowanych decyzji oraz efektywności działań.
TŁUMACZENIA

KCC specjalizuje się
w profesjonalnych tłumaczeniach finansowych
i prawnych z języka polskiego na język angielski
i odwrotnie. Członkowie naszego zespołu ds. tłumaczeń to praktycy
w zakresie finansów, prawa
i zarządzania, którzy wspierani są przez zawodowych tłumaczy
i doświadczonych korektorów tekstów.
W okresie niespełna czterech lat obecności na europejskim rynku tłumaczeniowym, KCC stało się partnerem wielu polskich i międzynarodowych spółek, ceniących sobie profesjonalizm i usługi "szyte na miarę".AKTUALNOŚCI
1 stycznia 2015
Życzenia Noworoczne

20 grudnia 2014
Życzenia Bożonarodzeniowe

2 stycznia 2013
Życzenia Noworoczne

5 stycznia 2011
Nowy felieton już na naszej stronie!

© 2010 Kubik Corporate Consultants | tel: +48 22 622 33 81, kom: +48 662 394 699